Wystrój przedpokoju

Wystrój przedpokoju

Okazuje się, że jeśli chodzi o wystrój wnętrz, to wszystko się liczy. Każde pomieszczenie w domu. Czyli oczywiście nie tylko kuchnia, łazienka, salon czy sypialnia, ale także przedpokój. Czy to dziwne, że jeśli chodzi o wystrój przedpokój jest taki ważny?

Oczywiście, że nie! Przede wszystkim dlatego, że jak się nad tą kwestią zastanowimy to stwierdzimy, że przedpokój jest poniekąd wizerunkiem mieszkania i stanowi w dużej mierze o jego charakterze. Dlaczego tak jest? A choćby dlatego, że niektórzy w ogóle nie wchodzą dalej do mieszkania, a zatrzymują się na wysokości przedpokoju. To nie tylko komiwojażerowie, ale i goście, którzy wpadają na chwilę, aby zaraz pójść sobie.

Dlatego też przedpokój, a w zasadzie jego wystrój powinien być czymś na kształt miniatury całego mieszkania. Powinien pokazywać dokładnie to, co chcemy pokazać – czyli smak właścicieli i ich otwartość na odwiedzających, a poza tym powinien być na tyle ciekawy, że goście nie będą mieli ochoty rozglądać się nerwowo i próbować zobaczyć co się znajduje w innych pokojach. Widok przedpokoju powinien im w zupełności wystarczyć. Dlatego tez wyraźnie widać, jak ważne jest to pomieszczenie i jak bardzo warto zadbać o jego wystrój.

 

 

Napisz komentarz

CommentLuv badge