Przedpokój z humorem

Przedpokój z humorem

Kiedy planujemy wystrój przedpokoju powinniśmy uwzględnić bardzo wiele czynników, od rodzaju podłogi poczynając, przez pojemność szaf aż na odpowiednim oświetleniu skończywszy. Kto bowiem powiedział, że tylko salon czy sypialnia sa ważne, a przedpokój musi być traktowany po macoszemu.

Przecież przedpokój to pierwsze pomieszczenie, w którym się znajdujemy, gdy przekroczymy próg jakiegokolwiek domu, więc powinniśmy zadbać o to, aby nasz przedpokój był ładny, bo wiele osób się przez niego przewija. Warto więc aby jego wystrój komponował się z resztą mieszkania. Warto by przedpokój był takim pomieszczeniem, które będzie wizytówką mieszkania, które będzie zachęcać do tego, aby wejść dalej, aby poznawać także inne pomieszczenia. Nie można sprawić, że przedpokój stanie się barierą, że będzie tam tak nieprzyjemnie, że ktoś, kto nas odwiedzi nie zechce już iść dalej.

Dlatego też warto planując wystrój przedpokoju zaplanować dokładnie każdy jego detal. Zwrócić uwagę na podłogę, ściany, oświetlenie. Kupić ciekawe wieszaki, na których goście zawieszą swoją odzież wierzchnią, a także może o stylową, designerską szafkę na buty. Wystrój przedpokoju może być zabawny, można postawić w rogu jakiś oryginalny stojak na parasole, lub nietypową lampę. To także przestrzeń, którą można się bawić.

 

Napisz komentarz

CommentLuv badge