Co powinno być w przedpokoju?

Co powinno być w przedpokoju?

Kiedy chcemy zaplanować wystrój mieszkania powinniśmy zacząć od przedpokoju. Jest tam bowiem kilka takich elementów, które mogą się okazać niezwykle istotne podczas mieszkania w danym miejscu przez długie lata. Kiedy do tego mamy w domu dzieci, albo zwierzęta a czasem się zdarza, że i jedne i drugie, to musimy zaplanować kilka rzeczy.

Przede wszystkim na wystrój przedpokoju składa się podłoga. Podłoga jest bardzo ważna. Musi wyglądać ładnie bo to pierwsze co my i nasi goście widzimy, kiedy wchodzimy do mieszkania czy domu. Ale nie tylko estetyka odgrywa tutaj dużą rolę. Ważnym elementem jest rodzaj podłogi. Powinna być ona bowiem łatwo zmywalna, bowiem psie łapy i nasze podeszwy butów to siedlisko olbrzymiej ilości błota, piasku i innych tego typu elementów, więc może się okazać, że będziemy ją ciągle brudzić, zwłaszcza jesienią i zimą. Najlepiej więc zdecydować się na łatwo zmywalne kafelki lub panele. Taka podłoga będzie najlepsza, a wystrój na tym z pewnością nie ucierpi.

Kolejną ważną rzeczą są pojemne szafy w przedpokoju. Szafy, do których włożymy odzież wierzchnią, kurtki zimowe, peleryny przeciwdeszczowe, kurteczki i kożuchy. Warto mieć co najmniej jedną tego typu szafę, lub zestaw pojemnych i wytrzymałych wieszaków.

 

Napisz komentarz

CommentLuv badge